Главная / Персонажи / ONUKA. “Зе Интервьюер”.

ONUKA. “Зе Интервьюер”.

Пятый выпуск авторской программы Анатолия Анатолича “Зе Интервьюер” вышел с Натой Жижченко, солисткой украинского электронного проекта ONUKA, полностью на украинском языке. Первый откровенный разговор ONUKA, в котором она пустила съёмочную группу в свой мир музыки и личной жизни.

В достаточно откровенном разговоре ONUKA призналась в своих фобиях:
Я взагалі не публічна людина, і мені потрібно пару хвилин адаптуватися. Я б із задоволенням закрилася в машині і сиділа сама. Це моя “капсула спокійності”. Я можу просто піти з вечірки і просто сидіти в машині і собі читати. Це моя соціофобія яка інколи вмикається

Впервые ONUKA прокомментировала свою ситуацию вокруг “Евровидение-2017”, когда крутейший номер ONUKA в Украине перекрыли рекламным блоком:
Я думаю,  що нонсенс, який відбувся, був нам на руку. Це настільки обурило людей, що всі почали постити цей виступ в мережі, і наступного дня, вже в повторі, його включили в трансляцію на каналі. Але через те, що був такий сандал, що вирізали, ONUKA подивилося набагато більше людей, якби його не вирізали. Це наша реальність. Серед усіх країн лише три пішло в рекламу і Україна в тому числі. Ми живимо просто в абсурді, тому абсурд вже не дивує“.

Также ONUKA призналась, что купила водительские права:
Купила водіїйські права. Я вчилася і ходила на іспити, нажимала якісь клавіші і мені було дуже цікаво дійсно почути результат справжній. Теорію не здавала, а практику здавала, тому що їздити вміла“.

Еще поделилась в честь кого названа группа ONUKA:
Гурт ONUKA назван на честь дідуся, який виробляв українські інструмети. Дідусь реставрував українські, литовські, білоруські інструменти. Інсрументи  Тараса Григоровича Шевченко і взагалі зробив дуже багато для украхнськох культури“.

Проверьте так же

Игорь Кондратюк запустил флешмоб к 20-летию «Караоке на Майдане»

Совсем скоро, один из самых популярных проектов украинского телевидения, который был создан Игорем Кондратюком, будет …