Последние новости
Главная / Музыка / Марина Одольська презентувала новий трек «ZNAKИ» и lyric-video до нього

Марина Одольська презентувала новий трек «ZNAKИ» и lyric-video до нього

Марина Одольська навчить прихильників спілкуватися таємними знаками – про це її нова пісня. Після успішного синглу «Небо», який піднявся на вершини українських хіт-парадів, співачка Марина Одольська представляє нову україномовну пісню «ZNAKИ» («Знаки») і лірик-відео. Авторкою слів та музики стала сама Марина. Аранжуванням та саунд-продюсуванням треку займався Julik (популярний діджей, музикант, екс-учасник колективу DZIDZIO).

У новому синглі «ZNAKИ» Марина Одольська навчає слухачів “розмовляти” таємною мовою невербальних знаків, якими ми виявляємо наші почуття один до одного. Це може бути будь-хто: родич, дитина чи коханий. Часто ми можемо лише поглядом сказати людині, що ми хочемо, не промовивши жодного слова. Саме про це нова пісня Марини Одольської. Іноді людина просто не може зізнатися у своїх почуттях, проявити емоції – у неї є певний психологічний бар’єр, і тоді на допомогу приходять саме знаки! Поглядом можна сказати все!

“Пісню «ZNAKИ» я написала дуже швидко, одразу з першої ноти, з першого слова, під час прогулянки з дітьми. Я багато працюю й водночас з цим хочу бути гарною мамою для своїх дітей, тому дуже складно віднайти час для написання пісні. Я гуляла з дітьми і, доки вони гралися на майданчику, я записала пісню на диктофон. Дома увімкнула запис чоловікові, а він одразу зіграв її на гітарі. У нас все вийшло на одному диханні. Ми передали демку Юліку і за дуже короткий проміжок часу пісня була готова. Сподіваюся, пісня «ZNAKИ» проникне в людські серця і вони ще довго будуть ходити та наспівувати “Я пишу пишу пишу, знаки розділові…” – поділилася співачка та автор пісні Марина Одольська.

У відео на пісню «ZNAKИ» Одольська з’являється у полярних образах, притаманних усім жінкам. Зовні жінки бувають “білими та пухнастими”, та одночасно всередині вони – сильні та “залізні” леді.

“Ми з командою вигадали та реалізували ідею, аби показати дві жіночі сутності, її внутрішній та зовнішній світи. Образ “гарної” дівчинки я вигадала сама і тут важко було перемудрити, адже це я на всі 100%. А от з образом “темної” дівчинки – внутрішньої сутності, ми довго думали як правильно це відтворити. Поштовхом до створення другого образу став Інстаграм, де я знайшла дизайнера, який створює гарні шкіряні аксесуари. Саме за допомогою цих аксесуарів ми і створили другий образ: жінки-вамп, сильної, тієї, що любить командувати. Я думаю, що таких “білих і пухнастих” дівчат, всередині котрих живе владна жінка, дуже багато в реальному житті. І я вірю в те, що наша ідея лірик-відео на пісню «ZNAKИ» точно відгукнеться в серцях багатьох людей!” - прокоментувала Одольська.

Проверьте так же

Iren Gotye, Mordax Bastards та Get Better радують слухачів своєю кавовою коллаборацією.

Ви вже могли насолодитись смаком кави від ліричного виконання  Iren Gotye на Relax та Lounge …