Главная / Музыка / Марина Одольська презентувала новий трек «ZNAKИ» и lyric-video до нього

Марина Одольська презентувала новий трек «ZNAKИ» и lyric-video до нього

Марина Одольська навчить прихильників спілкуватися таємними знаками – про це її нова пісня. Після успішного синглу «Небо», який піднявся на вершини українських хіт-парадів, співачка Марина Одольська представляє нову україномовну пісню «ZNAKИ» («Знаки») і лірик-відео. Авторкою слів та музики стала сама Марина. Аранжуванням та саунд-продюсуванням треку займався Julik (популярний діджей, музикант, екс-учасник колективу DZIDZIO).

У новому синглі «ZNAKИ» Марина Одольська навчає слухачів “розмовляти” таємною мовою невербальних знаків, якими ми виявляємо наші почуття один до одного. Це може бути будь-хто: родич, дитина чи коханий. Часто ми можемо лише поглядом сказати людині, що ми хочемо, не промовивши жодного слова. Саме про це нова пісня Марини Одольської. Іноді людина просто не може зізнатися у своїх почуттях, проявити емоції – у неї є певний психологічний бар’єр, і тоді на допомогу приходять саме знаки! Поглядом можна сказати все!

“Пісню «ZNAKИ» я написала дуже швидко, одразу з першої ноти, з першого слова, під час прогулянки з дітьми. Я багато працюю й водночас з цим хочу бути гарною мамою для своїх дітей, тому дуже складно віднайти час для написання пісні. Я гуляла з дітьми і, доки вони гралися на майданчику, я записала пісню на диктофон. Дома увімкнула запис чоловікові, а він одразу зіграв її на гітарі. У нас все вийшло на одному диханні. Ми передали демку Юліку і за дуже короткий проміжок часу пісня була готова. Сподіваюся, пісня «ZNAKИ» проникне в людські серця і вони ще довго будуть ходити та наспівувати “Я пишу пишу пишу, знаки розділові…” – поділилася співачка та автор пісні Марина Одольська.

У відео на пісню «ZNAKИ» Одольська з’являється у полярних образах, притаманних усім жінкам. Зовні жінки бувають “білими та пухнастими”, та одночасно всередині вони – сильні та “залізні” леді.

“Ми з командою вигадали та реалізували ідею, аби показати дві жіночі сутності, її внутрішній та зовнішній світи. Образ “гарної” дівчинки я вигадала сама і тут важко було перемудрити, адже це я на всі 100%. А от з образом “темної” дівчинки – внутрішньої сутності, ми довго думали як правильно це відтворити. Поштовхом до створення другого образу став Інстаграм, де я знайшла дизайнера, який створює гарні шкіряні аксесуари. Саме за допомогою цих аксесуарів ми і створили другий образ: жінки-вамп, сильної, тієї, що любить командувати. Я думаю, що таких “білих і пухнастих” дівчат, всередині котрих живе владна жінка, дуже багато в реальному житті. І я вірю в те, що наша ідея лірик-відео на пісню «ZNAKИ» точно відгукнеться в серцях багатьох людей!” - прокоментувала Одольська.

Проверьте так же

ЕЖЕГОДНЫЙ 15-й ФЕСТИВАЛЬ OFF ROAD FREE FEST 2020!

С 23 по 26 июля на берегу Киевского моря пройдет 15-й всеукраинский фестиваль джиперов, в …