Главная / Персонажи / Любомир Левицький: в Україні буде кастинг на головні ролі у голлівудському кіно

Любомир Левицький: в Україні буде кастинг на головні ролі у голлівудському кіно

Кілька днів тому країну сколихнула новина про те, що відомого режисера Любомира Левицького («Тіні незабутих предків», «Selfieparty») затвердили в режисерське крісло голлівудського трилера «Black Friday» («Чорна п’ятниця»).

А вже сьогодні в мережі з’явилися перші робочі постери до фільму і виглядають вони багатообіцяючими. Відчувається фірмовий стиль Левицького. Як виявилося, Любомир дійсно дотримується своїх обіцянок про міст між Голлівудом і Україною. Зараз стало відомо, що над візуальної продукцією проекту працює дизайнерська фірма “Eighteen creative house” з креативним директором якої Іваном Бойко (Україна), Любомир давно дружить і захоплюється його роботами для голлівудських картин.

Також стало відомо, що в групу голлівудських продюсерів приєднався власник польської кінокомпанії “Stewopol entertainment”, Maksim Leshchanka, який брав участь в продюсуванні українського фільму “Правило Боя”.

З’явилася радісна новина і для фанів Любомира Левицького. Як повідомив режисер на своїй сторінці в Фейсбук, він робить все для того, щоб умовити студію провести кастинг в Україні на дві головні ролі з п’яти. Будемо сподіватися, що йому це вдасться.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1412709982149068&set=a.107929065960506.22044.100002302395058&type=3&theater 

Нагадаємо, що фільм «Black Friday» це молодіжний трилер, який розкриває тему інтернет цькування, від якої зараз в світі страждають мільйони підлітків.

Сюжет: Кілька юних відео блогерів збираються прямо напередодні чорної п’ятниці влаштувати «челендж Форт 24». Всю ніч вони повинні протриматися в замкнутому гіпермаркеті і виконати всі побажання своєї аудиторії під час прямого ефіру в соцмережі. Але в один момент розуміють, що вони там не одні. Той, хто їх зібрав, знає дуже добре їх «скелети в шафі». Він звертається до аудиторії онлайн і пропонує їм зробити вибір. Або він відпускає їх улюблених блогерів додому, і вони продовжують жити так як живуть, чи він розкриє всі їхні брудні таємниці, і змусить заслужити шанс жити далі і все це буде звичайно онлайн. Інтернет аудиторія обирає останнє. Далі перед блогерами стоїть дуже непросте завдання вижити, а також зуміти виправити всі свої помилки, ціною яких вони стали популярними. Зйомки фільму почнуться в цьому році в США. Хто буде дистриб’ютором на даний момент не розголошується.

Проверьте так же

Игорь Кондратюк запустил флешмоб к 20-летию «Караоке на Майдане»

Совсем скоро, один из самых популярных проектов украинского телевидения, который был создан Игорем Кондратюком, будет …