Главная / Титул / «Куратори» – новий серіал від «Мамахохотала» і НЛО TV

«Куратори» – новий серіал від «Мамахохотала» і НЛО TV

На початку 2018 року на глядачів телеканалу НЛО TV чекає прем’єра ситкому про іноземних студентів-медиків – «Куратори», виробництва студії «Мамахохотала».

Сюжет розгортається навколо іноземних студентів, які приїхали навчатися в Україну до медуніверситету. Кураторами і наставниками «новобранців» стають українські старшокурсники Тім і Богдан (Женя Янович і Олег Маслюк), які допомагають зрозуміти іноземцям реалії і менталітет нашої країни.

«Ми активно нарощуємо бібліотеку власного виробництва і цього разу поповнимо її новим ситкомом – про студентів. Виробництво довірили «Мамахохотала», адже вони, крім іншого, самі нещодавно були студентами і добре розбираються в темі. Важливо, що «Куратори», як і всі інші наші проекти 2017 року, знятий українською мовою», – директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв.

У серіалі задіяні актори-іноземці з Грузії, Індії, Нігерії, Литви, герої яких навчаються разом і живуть в одному гуртожитку. Вони будують стосунки один з одним, пізнають Україну і постійно потрапляють в проблемні ситуації, вибратися з яких їм допомагають друзі і колеги-українці.

«Насправді, обрати акторів на основні ролі ситкому було складно, тому що вони повинні бути іноземцями та вільно говорити українською мовою. Нам вдалося зібрати унікальну команду іноземців та доповнити її найкращими акторами студії Мамахохотала», – керівник студії«Мамахохотала» Роман Грищук.

Довідка. «Куратори».

Режисер: Наталія Пасеницька

Продюсер: Павло Поздняков

Оператор-постановник: Дмитро Оксамитний

Шоуранери: Рома Грищук, Іван Мелашенко

Актори: Олег Маслюк, Женя Янович, Серіне Сіаносян, Мартін Філдман, Настя Король, Сандро Матеуш, Оля Гайова.

Сценаристи: Артур Губка, Степан Олійник, Ігор Рева, Олексій Рева, Антон Мигаль, Сергій Хачко, Денис Голишев, Гриня Подільський, Олексій Вознюк, Дмитро Андрієнко, Олександр Разбейков, Євген Бугров, Бекір Мамедієв, Євген Новоселецький.

 Фото: Владислав Пінчук

Проверьте так же

Шпагаты в воздухе, сложные трюки и красная дверь – D’Arts Dance Project показали кадры с репетиции нового шоу «За закрытой дверью»

Уже 18 июня D’Arts Dance Project – один из самых ярких балетов Украины презентует свой …