Главная / Музыка / Кожна дівчина – це вільний птах, стверджують Vagabond Specter.

Кожна дівчина – це вільний птах, стверджують Vagabond Specter.

Vagabond Specter – київський гурт, що став однією з головних інтриг столичної незалежної сцени 2016 року. Професійні музиканти зібралися разом, щоб створювати красиву, чуттєву і якісну сучасну музику, яка також покликана стати прецедентом українського експорту на ринки Європи, Великобританії і США. Саме тому основною мовою проекту був обраний англійська.

Причому зауважимо, що в цьому завданні хлопці досягли успіху – їх перший сингл звучить на більш ніж 80 радіостанціях світу, а вийшов в січні 2017 року альбом Mirrors отримав безліч позитивних рецензій від критиків на незалежних музичних ресурсах.

Сьогодні ж у Vagabond Specter прем’єра другого відео на пісню She’s A Bird з альбому Mirrors.

“Це сонячна пісня літнього настрою, легка і весела, як літні дівчата” – каже гітарист і продюсер групи Юрій Смаліус.

Відзначимо, що в кліпі є все, на що хочеться дивитися безтурботним літом – весела вечірка, круті машини, сліпучо красиві дівчата, на яких зовсім не багато одягу. Але не подумайте, що вас чекає черговий репперський дик-екстенціалізм. Це цілий міні-фільм з лихо закрученим сюжетом.

“Іноді буває, що, прокидаючись на ранок після занадто активних вихідних, ми не відразу згадуємо, що витворяли напередодні. Але потім, згадуючи або слухаючи розповіді друзів про “подвиги” минулої ночі, ми поступово приходимо в жах. Схожа історія відбувається з двома героїнями кліпу, які прокидаються в незнайомій квартирі і поступово відновлюють в голові події минулої ночі і обставини їх знайомства “- коментує сюжет відео вокаліст Пабло Спектер.

Зйомки проходили дуже весело, але вельми насичене, за 26 годин оператор і режисер Станіслав Морозов, в активі якого безліч класних музичних відео, зокрема, спільно з Аланом Бадоєвим, примудрився відзняти близько 40 сцен, багато з яких стали чистою імпровізацією. Музиканти із задоволенням дуріли, хоча від втоми засипали прямо на інструментах, а головні героїні, у виконанні Марії Мельник і Сабіни Лисенко, демонстрували дива витривалості, залишаючись чарівними до самого закінчення знімального марафону.

Увага! Жодна панда при зйомках відео She’s A Bird не постраждала.

Проверьте так же

Состоялась премьера созданного при поддержке Госкино фильма «Приключения S Николая»

13-го декабря на большие экраны выходит семейная комедия Семена Горова «Приключения S Николая». Лента будет …