Главная / Музыка / Гурт “LETAY” отримав головний приз.

Гурт “LETAY” отримав головний приз.

14 фіналістів виконали свої хіти, та лише один став переможним. Телеканал М2 визначив головного переможця конкурсу україномовної пісні “Хіт-конвеєр 2017”.

26 серпня на пагорбах Києва, на Співочому полі, канал української музики  визначив переможця конкурсу української пісні. Фіналісти вийшли на велику сцену, щоб позмагатись за головний приз – розкрутку на мільйон, в яку входять зйомки професійного кліпу та його ротація на каналах М1 і М2.  Впевнену перемогу виборов харківський гурт “LETAY” з піснею «Кохайтесь».

Гурт “LETAY”:  “Зараз я відчуваю велике щастя. Ми дуже  багато працювали з командою! Ми зробили шоу! Нас оцінили!”.

“LETAY” – це автор та виконавець пісень, що робить музику у стилях електронний рок, поп, бріт-рок і одночасно створює незвичайно проникливі акустичні пісні. Музика “LETAY” складається з яскравих мелодій, харизматичного вокалу та непростої лірики. Його пісня «Світ чекає» була відібрана Костянтином Меладзе до півфіналу українського національного відбору до “Євробачення 2017”, а пісня «Вітер без пилу» потрапила в двадцятку найкращих україномовних пісень 2016 року. “LETAY” з 2010 року співпрацює з британським саунд-продюсером Енді Томсоном та має два студійних альбоми.

На конкурс “Хіт-конвеєр 2017” подали понад 600 заявок. За результатами півфіналу одразу 4 набрали однакову кількість балів. Тож далі до  конкурсу пройшло 14 –ть фіналістів, замість 12-ти. У фіналі брали участь такі виконавці: «Drama Queen», «MORPHOM», «LATEXFAUNA», Бабак Дмитро, «The ВЙО», Лев Ременев, «Правиця», «LUMIERE», Артем Кай, Женя і Катя, «LETAY», «NavkoloKola», PANCHYSHYN, «JoryjKloc». Учасники виконували пісні майже в усіх сучасних жанрах: традиційна українська естрадна пісня, рок, інді, поп та електронна музика. Гостями конкурсу  «Хіт-конвеєр» стали вже відомі зірки : «ТІК», Ірина Федишин, Марія Яремчук, Аркадій Войтюк, KISHE, «SELFY», «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ», SONYA KAY.

Професійне журі в складі Валентина Коваля (член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення), Олени Мозгової (музичний продюсер), Віталія Дроздова (генеральний продюсер «ТАВР Медіа», генеральний директор «Хіт FM»), Сергія Ковальчука (генеральний директор компанії «Таврійські ігри»), Романа Мухи (продюсер телеканалу М2), Віталія Телезіна (саунд-продюсер), Віталія Климова (музичний продюсер) майже одноголосно визначили переможця. 

Валентин Коваль, член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення: Як на мене, рівень сьогоднішнього конкурсу набагато вищий, кращий звук, краща сцена, кращий загальний рівень виконавців”.

Роман Муха, продюсер телеканалу М2 : “Кожен із конкурсантів заслуговує на цей приз, кожен заслуговує бути на цій сцені, бути в ефірі нашого телеканалу. Я дуже дякую всім, хто брав участь у конкурсі “Хіт-конвеєр 2017”. 

Микола Баграєв, засновник групи компаній, які представляють на медіаринку України музичні телеканали М1, М2 та радіогрупу «ТАВР Медіа»: «Хіт-конвеєр» – це соціальний проект для нашої групи компаній, адже потреба в нових українських піснях є актуальною не лише для музичного каналу М2, але й для каналу М1 та радіостанцій «ТАВР Медіа». Ми власними коштами фінансуємо цей проект і надаємо конкурсантам, як на мене, прекрасні можливості проявити себе:чудову сцену з найкращим технічним забезпеченням, тисячі глядачів та прямий ефір на всю Україну. Сьогодні ми вже думаємо над новими стимулами для авторів та виконавців україномовної пісні і, напевно, вже наступного року ми запропонуємо трансформацію конкурсу «Хіт-конвеєр» у більш глобальний проект та запровадимо нові відзнаки для сучасної української пісні”.

Проверьте так же

«Евровидение-2019»: группа BAHROMA готовит сенсационный трек о выборе и последнем шансе

В четверг, 10 января, канал СТБ впервые объявил полный список участников Национального отбора претендентов на песенный конкурс …