Главная / Титул / Горянський, Зюбіна, Вертинський і Кондратюк зайнялися «Контрабасом»

Горянський, Зюбіна, Вертинський і Кондратюк зайнялися «Контрабасом»

Коли Володимир Горянський починає бракон’єрити, Римма Зюбіна стає продавчинею, Олексій Вертинський йде у митники, а Ігор Кондратюк подається у священики – таке неочікуване поєднання акторського складу і ролей неодмінно обіцяє вбивчу комедію!

Що об’єднало цих  акторів? На їхньому рахунку понад 200 ролей у фільмах, 27 премій, звання народних артистів, суддівство у наймасштабніших талант-шоу країни і, звичайно, участь у «DZIDZIO Контрабас»!

Герої фільму вирішили не тягнути інтригу і виклали у мережу фото зі знімального майданчика просто у процесі зйомок.

«Знайомтеся: отець Володимир з фільму «DZIDZIO Контрабас». А сцена, в якій я знімався, відбувалася у церкві побудованій ще 1904 року», – підписав фото новоспечений священик Ігор Кондратюк у своєму інстаграмі.

«Те, про що я мріяв, окрім сцени, було зняти кіно. Але не просто кіно, а з такими професійними і популярними акторами, як у нашій команді! І мені це вдалося. Хоча на майданчику жартують, що невідомо, кому пощастило більше», – розповідає Дзідзьо (Михайло Хома).

«Я спостерігаю, як працює знімальна команда і хочу сказати, що саме завдяки їй і відбувається кіно. Усі актори, окрім гри, прекрасні люди, а це неабияк сприяє якісній роботі. Особливої перчинки фільму додає гра Олени Лавренюк. Розкривати таємниць не буду, все побачите у кіно», – ділиться своїми враженнями про зйомки продюсер проекту Павло Сушко.

«Період зйомок майже позаду, а це значить, що ми рухаємося за планом і вже 31 серпня вбивча комедія вийде на екрани кінотеатрів», – запевнив головний продюсер фільму Сергій Лавренюк.

Коротка довідка про фільм:

Назва: “DZIDZIO Контрабас”

Жанр: комедія

Генеральні продюсери: Сергій Лавренюк, Дзідзьо (Михайло Хома)

Продюсер / виконавчий продюсер: Павло Сушко

Режисер: Олег Борщевський

Оператор: Дмитро Юріков

В ролях: Дзідзьо (Михайло Хома), Олена Лавренюк, Юлік (Назарій Гук), Лямур (Орест Галицький), Павук (Сергій Либа), Ігор Кондратюк, Римма Зюбіна, Володимир Горянський, Олексій Вертинський

Хронометраж: 80 хв.

Дата релізу: 31 серпня, 2017

Синопсис:

Якщо трійця йолопів вирішила зайнятися незаконною справою, чекай кінця світу локального масштабу. Вони виросли на кордоні, тому де знайти «легкi» грошi – для них не питання. Але коли на шляху з’являється гарна дівчина, всім планам капець. Тож американські гiрки порівняно з їхніми пригодами – це легке погойдування. Але нашi герої заради мрії готові на все.

Проверьте так же

Амадор Лопес громко провел презентацию собственного парфюма!

В столичном заведении EGO party place прошла презентация женского и мужского парфюмов от Амадора Лопеса. В коллаборации с …