Последние новости
Главная / Персонажи / DZIDZIO та Олена Лавренюк знімуться у сиквелі нашумілого фільму «DZIDZIO Контабас»

DZIDZIO та Олена Лавренюк знімуться у сиквелі нашумілого фільму «DZIDZIO Контабас»

За перший вікенд український народний суперблокбастер «DZIDZIO КОНТРАБАС» зібрав 7 700 000 грн., обійшовши при цьому одні з найбільш касових голлівудських фільмів «Оселя зла. Фінальна битва», «Джон Вік 2», «Дзвінок» та навіть «Ла-Ла Ленд»! 

Прокоментувавши такий успішний дебют, команда фільму зазначила, що продовженню – бути, адже такий вибір зробили українські глядачі. 

«Звісно!», – такою була лаконічна відповідь Сергія Лавренюка, генерального продюсера фільму «DZIDZIO Контрабас» на запитання, чи чекати українцям продовження картини. 

«Дякувати Богу, люди повірили і полюбили нас! Гордість роздирає груди і сльози від радості течуть! Тепер треба то все помножити на три, і можна знімати нове кіно!» – каже Михайло Хома, виконавець головної ролі, генеральний продюсер. 

«Ми дуже щасливі, що фільм отримав такий резонанс і сподобався глядачам! Думаю, це допомогло зробити початок вашої осені позитивнішим та веселішим. А як будуть продовжуватись пригоди Дзідзьо далі та яка доля чекатиме на Альону – відповідь ми готуємо вже зовсім скоро!», – коментує виконавиця головної жіночої ролі у фільмі Олена Лавренюк. 

Нагадаємо, що актрису Олену Лавренюк носили на руках на всеукраїнській прем’єрі комедії «DZIDZIO Контрабас», прокат якої стартував 31 серпня у 220 кінотеатрах України.

Проверьте так же

Марина Одольська презентувала новий трек «ZNAKИ» и lyric-video до нього

Марина Одольська навчить прихильників спілкуватися таємними знаками – про це її нова пісня. Після успішного синглу «Небо», …