Главная / Факты / Де українцям шукати роботу в Німеччині – розповідає експерт

Де українцям шукати роботу в Німеччині – розповідає експерт

Нещодавно відбувся вебінар на тему “Робота для українців в Німеччині” на платформі EnableMe.

Спікер велінару,фахівець у сфері пошуку та підбору персоналу, Ольга Капорик розповіла, що зараз виникло багато проблем з шахрайством при пошуку роботи та поділилася порадами, як уникнути таких ситуацій. Також на вебінарі обговорили основні питання та проблеми, з якими стикаються українські біженці в Німеччині, а саме – пошук роботи, перекваліфікація, відкриття ФОП, сплата податків, складання резюме європейського зразку тощо. Усі бажаючі могли поставити питання щодо працевлаштування українців в Німеччині у прямому ефірі під час вебінару та у спільноті EnableMe UA.

Вебінар “Робота для українців в Німеччині” викладено у вільний доступ для всіх бажаючих, також він доступний з перекладом жестовою мовою, який під час ефіру надавала перекладачка жестової мови Валентина Кушнарьова.

Додамо, що в зв’язку з війною в Україні та пов’язаною з нею міграцією людей піднімається велика кількість правових питань щодо перебування у Німеччині. Експерти та волонтери  EnableMe UA за підтримки DSEE дадуть відповіді на ці питання, виходячи з поточної правової ситуації на вебінарі Як оформити інвалідність в Німеччині? від відомого українського юриста Віктора Мороза, який відбудеться 22.12.2022.

Важлива інформація для українців з інвалідністю, що перебувають в Німеччині

 

Проверьте так же

Подяка волонтерам: у Києві з’явився мурал, присвячений українцям у тилу

У центрі Києва з’явився новий мурал. Стінопис «Підтримка» на Подолі присвячений українським волонтерам, які від …

%d такие блоггеры, как: