Главная / Музыка / Цибульську та Дзідзьо застукали на гарячому!

Цибульську та Дзідзьо застукали на гарячому!

У пікантну історію артисти потрапили на зйомках спільного кліпу “Чекаю. Цьом”. За сюжетом герой Дзідзьо накинув оком на молоду красуню просто на очах у своєї музи. І якщо співачці особливо вживатися в спокусливу роль не довелось, музикант образ свого героя взяв з життя:

“Мені траплялося бачити, як старші люди себе поводять. Як то вони за бабами бігають, коли жінка поруч сидить. Хай подивляться на себе збоку”, – розповідає Дзідзьо.

Простібали музиканти не лише ловеласів. Режисери Діма Manifest та Дмитро Шмурак обіграли у відео головні тренди сучасного флірту. Замість квітів та компліментів Дзідзьо зваблює дівчину десятками смайликів та лайків. Не дивно, що і результат таких залицянь виявися далеким від очікувань.

Не дивлячись на іронічне відео, на пісню “Чекаю. Цьом” Олю надихнула історія її власних взаємин з Дзідзьом. Знайомство музикантів відбулося багато років тому – саме Михайло переконав талановиту випускницю вступати замість медичного університету до Києвського естрадно-циркового училища. Але чи залишились тоді стосунки між молодими людьми суто дружніми, артисти й досі тримають в секреті:

“Може щось і було, а не скажем… циць! Знає тільки Оля, знає тільки Дзідзь”, – розповідати більше, ніж у пісні, співачка відмовляється.

Фанам популярних виконавців залишається читати поміж рядків. Тим більше, що підгледіти зіркову історію відтепер можна і на відео. Кліп на пісню “Чекаю. Цьом” від Олі Цибульської та DZIDZIO нарешті вийшов у світ!

Проверьте так же

Любовные письма Антона Лирника и Лилии Ребрик

Премьера спектакля «LOVE LETTERS»  «Любовные письма»), в котором известный продюсер и шоумен Антон Лирник и …