Главная / Титул / 8 вересня стартують зйомки повнометражної драми «КРУТИ 1918. ЗАХИСТ» режисера Олексія Шапарєва

8 вересня стартують зйомки повнометражної драми «КРУТИ 1918. ЗАХИСТ» режисера Олексія Шапарєва

100-річчю бою під Крутами, трагічних для України подій, де близько 300 студентів і юнкерів протистояли багатотисячній більшовицькій армії, буде присвячено фільм «КРУТИ 1918. ЗАХИСТ», зйомки якого заплановано на осінь цього року. Перший знімальний день – 8 вересня.

Фільм розповідатиме історію молодих людей – героїв свого часу, які самовіданно стали на захист Батьківщини. 300 студентів та юнкерів гідно протистояли багатотисячній більшовицькій армії. У бою під Крутами, взимку 1918 року, багато хто з них заплатив своїм життям заради незалежності України. На тлі цих трагічних для країни подій зароджується кохання головних героїв картини – Софії та Андрія.

За словами режисера Олексія Шапарєва, протягом осені будуть проведені складнопостановочні зйомки – з використанням спец- та піротехнічних ефектів, за участю великої кількості акторів масових сцен, тварин та каскадерів.

В картині братиме участь талановита українська молодь, а також досвідченіші актори. Творча група фільму впевнена, що кастинг приємно здивує глядачів.

Жанр: історичний, драма, екшн

Режисер: Олексій Шапарєв

Автор сценарію: Костянтин Коновалов

Продюсер: Андрій Корнієнко

За фінансової підтримки Держкіно

Реліз: 2018

Проверьте так же

TANA стала победителем американской музыкальной премии.

Пока Украина отходит от скандала на отборе Евровидения, TANA завоевывает престижные международные награды на просторах …