Последние новости
Главная / Афиша / ВВ ВИРУШАЄ З КОНЦЕРТНИМ ТУРОМ ДО США

ВВ ВИРУШАЄ З КОНЦЕРТНИМ ТУРОМ ДО США

Гурт Воплі Відоплясова вирушає у вересні у концертний тур містами США. Легендарні українські рокери співатимуть у 7 містах 6-ти штатів Америки. ВВ почують на узбережжях Атлантичного та Тихого океанів. Розпочнеться тур 7 вересня гучним концертом у сонячному Сан-Франциско. Далі, у рамках туру, гурт зіграє концерти у Лос-Анжелесі, Сіетлі, Чикаго, Міннеаполісі, Маямі та Нью-Йорку.
ВВ запрошують числених друзів в Америці разом відчути гарячий і ритмічний пульс українського рок-н-ролу! Музиканти запевняють, що цей заокеанський музичний тріп стане спалахом драйву для тих, хто зберігає у серці Україну та вогонь рок-н-ролу. Хто готовий виплеснути власні емоції і отримати навзаєм порцію музичного натхнення на увесь рік!

У рамках туру, ВВ зіграють нові композиції і добре знані хіти: «Танці», «Весну», «День Народження», «Галю», які запалюють серця мільйонів шанувальників у різних країнах світу етно-драйвом та музичною енергією! Відтак, своїм заокеанським шанувальникам ВВ обіцяють максимально запальний та яскравий початок осені!

Проверьте так же

5 причин посетить концерт DETACH в сопровождении симфонического оркестра

Известные альтернативщики Украины, группа DETACH, дадут концерт с симфоническим оркестром уже 10 марта, в ДК …