Главная / Персонажи / «Вне игры”: в Украине запускается спортивное шоу абсолютно нового формата

«Вне игры”: в Украине запускается спортивное шоу абсолютно нового формата

5 жовтня на телеканалі XSPORT стартувало розважальне шоу «Вне игры».

Розважальне шоу про спорт такого формату, з’явилося на українському телебаченні вперше. Ведучим шоу став 21-річний харизматичний Віталій Ротар. Заради участі в проекті, Віталій поставив на паузу свою успішну модельну кар’єру і з головою занурився в світ спорту. Шоу складається з декількох частин: інтерактив, інтерв’ю, новини. Велика увага, звичайно ж, приділяється гостям студії — відомим українським спортсменам, зіркам шоу-бізнесу, фітнес-тренерам.

Головна ідея шоу — не тільки віщати про спортивні заслуги українців, а й розповідати про їхнє особисте життя, захоплення, подорожі, фінанси. Таким чином, творці проекту прагнуть залучати молодих людей, а також їх батьків до роботи у великому спорті і підтримки тіла в тонусі.

«Ми дуже хочемо показати, що спорт — це в першу чергу весело. Люди, які досягають вершин — цікаві, щасливі, нічого не упустили у своєму житті. Ми ламаємо стереотипи про залізну спортивну дисципліну, яка відбирає дитинство і особисте життя. Показуємо які багатогранні і цікаві наші чемпіони. «, — поділився ведучий шоу Віталій Ротар.

У першому блоці шоу вже знялися українська фехтувальниця на шаблях, Олімпійська чемпіонка Ольга Харлан, відомий фітнес-тренер Ігор Обуховський, український важкоатлет, Олімпійський чемпіон Олексій Торохтій, українська гімнастка, бронзовий призер Олімпіади Анна Різатдінова, українська плавчиха, чотириразова Олімпійська чемпіонка Яна Клочкова.

Творці шоу обіцяють в майбутньому залучати навіть зірок шоу-бізнесу та політиків, які цікавляться спортом.

Проверьте так же

Тоня Матвієнко піснею зірвала гучні оплески прикордонників США

Постійний сум за рідною землею — стан, який не побажаєш нікому. Багато українців поїхали з …