Главная / Титул / В Києві презентували офіційний український трейлер фільму «Межа»

В Києві презентували офіційний український трейлер фільму «Межа»

 14 вересня презентували довгоочікуваний офіційний український трейлер словацько-українського фільму «Межа». Кінострічка уже спричинила масу обговорень як в Україні, так і за кордоном. 

«Межа» вже 6 тижнів лідирує у словацькому прокаті, встановивши рекорд ще після першого вікенду. Бокс-офіс фільму вже більший 1 млн 467 тис. євро, що є визначним показником для Словаччини!
Ще до свого офіційного релізу в Україні кінострічка виходить за «межі» традиційного промо та обговорення. Широкого резонансу фільм набув після нагороди за Найкращу режисуру в основній конкурсній програмі на одному з найвідоміших світових кінофестивалів — у Карлових Варах. 

«Сьогодні ми презентували офіційний трейлер стрічки, і тим самим наблизили всю Україну до великої прем’єри і старту національного кінопрокату «Межі». Наш фільм має шалену популярність у словацьких глядачів. І, насправді, ми впевнені, що і українцям наше кіно дуже сподобається»,— каже продюсер фільму Андрій Єрмак.

«Межа» зібрала аншлаги на закритому показі фестивальної версії стрічки в Одесі та презентації в Ужгороді. З особливим захопленням про кіно відгукуються закарпатці. Адже «Межа» — це реальна історія, що відбувається саме на кордоні України і Словаччини. 
«У нас є українське кіно. Не просто українське, а якісне. І як сказав перед показом Анді Гриц: «Якщо вам щось не сподобається, то скажіть тільки нам. Якщо ж сподобається — то розкажіть всім». Хочеться розповідати всім. Браво!», — резюмує у своїй статті про фільм журналістка Ужгорода Оксана Штефаньо.

Фільм «Межа» — це не просто копродукція. Це справжнє поєднання традицій, кіношкіл та професіоналів з різних країн, які зібралися, щоб створити щось унікальне і неповторне.
«Так, «Межу» подивлюся. Тому що Римма Зюбіна в одному з інтерв’ю сказала, що це світовий рівень. Все-таки хочу подивитися, як я вийшов “на світовому рівні“ (усміхається.) Насправді, можу вам чесно сказати, що там, у «Межі», я сумлінно працюю, як і скрізь. Мені здається, що ось це нас і рятує наразі в деяких дивних проектах, з дивною драматургією, дивною літературою. У підході до роботи – наше прагнення зберегти себе у професії, не зраджувати її. Щоб не було соромно. І наскільки я був радий, коли на знімальному майданчику «Межі» побачив наших освітлювачів і фокуспулера! Я розумів, що все буде добре, і що на мені буде фокус, коли треба. Це радує, тому що ти знаєш, що вони професіонали, що вони не зрадять тебе в цей момент, що їм буде не байдуже. Ось це найголовніший пункт на сьогодні – щоб тобі було не байдуже те, що ти робиш», — розповідає про фільм відомий український актор Станіслав Боклан.

Міжнародною дистрибуцією кінострічки займається провідний лондонський сейлс-агент «Film Republic». Найближчим часом планується прокат стрічки у Чехії та Туреччині.  На «Межу» чекає велика світова фестивальна подорож тривалістю близько року. Уже зараз фільм має більше ста запрошень до участі у міжнародних фестивалях і кіноринках Америки, Азії, Індії та усієї Європи. 

Українським дистриб’ютором кінокартини є компанія «UFD». Грандіозна прем’єра стрічки запланований на 22 жовтня у рамках прологу кінофестивалю «Молодість». У широкому українському прокаті фільм з‘явиться уже 16 листопада. 

У стрічці знялися відомі українські актори: Станіслав Боклан, Римма Зюбіна, Олександр Піскунов, Володимир Геляс, Макар Тихомиров, Євген Лібезнюк, а також знамениті словацькі артисти: Томаш Машталір, Емілія Вашаріова, Анди Гриц, Зузана Фіалова та Крістина Канатова. 

Проверьте так же

Интернациональный проект TANA презентовал украиноязычную песню

Трек “ZEMLYA” уже запомнился многим слушателям своим необычным звучанием На днях на официальных страницах в …