Последние новости
Главная / Титул / У Львові «Шляхетні волоцюги» зупинили рух на Площі Ринок

У Львові «Шляхетні волоцюги» зупинили рух на Площі Ринок

У Львові розпочалися зйомки авантюрної комедії «Шляхетні волоцюги» про славетних львівських відчайдух режисера Олександра Березаня за сценарієм Дмитра Наумова та Тараса Боровока. Виробництво компанії «Ганзафільм», продюсер стрічки Геннадій Богук. У ролях Ірина Гришак, Павло Кружнов, Юрій Хвостенко, Іван Шаран, Олег Примогенов, Ксенія Ніколаєва. Яскраві образи в епізодах втілять Брати Гадюкіни, які насамперед виконають у стрічці ряд веселих батярських пісень.

Дія стрічки відбувається у довоєнному Львові у 1938-39 роках. Поштовхом до написання сценарію стала польська стрічка 1939-го року, де вперше прозвучала популярна пісня «Тільки у Львові». Проте фільм Олександра Березаня не є сучасною версією польського. 

«По-перше, це сучасний фільм, а по-друге — український. І я би не називав його ремейком, а скоріше, який створюється за мотивами відомої польської кінострічки Міхала Вашинського, що надихнула авторів на написання цього сценарію. Але у нас залишилась основна канва», — зазначив режисер.

Загалом знімання триватиме півтора місяці у Львові та Києві.

«Ми зніматимемо в історичній частині Львова: на площі Ринок, вулиці Вірменській, Личаківському кладовищі, Домініканському соборі та інших упізнаваних місцях міста. А у Києві будуватимемо деякі об’єкти для ключових сцен, а також літатимемо на повітряній кулі»,- пояснив продюсер Геннадій Богук.

«Шляхетні волоцюги» — один із переможців 9-го пітчингу Держкіно. На великі екрани стрічка вийде восени наступного року.

Проверьте так же

Александр Рыбак вновь хочет на Евровидение – премьера песни и клипа «That’s How You Write Song»!

Победитель Евровидения-2009 Александр Рыбак написал песню для Евровидения 2018 и хочет представить ее в Португалии! …