Последние новости
Главная / Музыка / Творча команда Kishe з радістю представляє нову пісню «Бачу промені»

Творча команда Kishe з радістю представляє нову пісню «Бачу промені»

Історія цієї пісні неймовірно довга — шлях був тернистим. Але це нарешті сталося! Пісня вже є в музичних магазинах — ITunes, Google play, Amazon та інших. І відтепер український слухач може почути її. Спочатку пісня була написана англійською мовою та мала назву «Bury our anger» («Поховати наш гнів»). Вона була запропонована співаком Kishe на відбірковому турі Євробачення в минулому році, але так сталося, що музичні критики не звернули на неї уваги. Вже потім прийшло розуміння сили та потенціалу цієї пісні — завдяки чарівному, чутливому і зворушливому тексту Андрія Осадчука. Пісня набула форми української сучасної, справжньої музики. В ній закладено не просто слово, в ній закладено дії, почуття, віра та сила, що є в кожному з нас і супроводжують нас щодня.  «Бачу промені» для співака є автобіографічною піснею, але будь-яка людина, безсумнівно, може знайти в ній слова про себе.

   Весь колектив Kishe бажає слухачам гарного прослуховування і закликає пам’ятати: які б негаразди не відбувалися в вашому житті, які б перешкоди не виникали — йдіть вперед! Вірте в себе, вірте в друзів, допомагайте одне одному та робіть своє життя краще, яскравіше! Розвивайтесь і йдіть тільки вперед! До гори!

   Величезна подяка Яні Ковальовій за прекрасну ідею і пісню «Bury our anger», Тимофію Решетько за sound-production і сотні годин проведених в студії в роботі над цією піснею та  Андрію Осадчуку за сильний і зворушливий український текст!

 

Проверьте так же

5 причин посетить концерт DETACH в сопровождении симфонического оркестра

Известные альтернативщики Украины, группа DETACH, дадут концерт с симфоническим оркестром уже 10 марта, в ДК …