Главная / Персонажи / Телеканал «Прямий» представляє ведучих — Матвій Ганапольський.

Телеканал «Прямий» представляє ведучих — Матвій Ганапольський.

«Прямий» канал готується до старту мовлення на 24 серпня і продовжує представляти ведучих каналу. Сьогодні — це Матвій Ганапольський.

24 серпня телеканал «Прямий» почне мовлення на всю Україну. Кожного дня ми будемо представляти вам ведучих нашого каналу. Сьогодні ми представляємо Матвія Ганапольського:
 

«Я поїхав з України юнаком, бо юнаку тут не було чого робити. По радіо співали пісні про колгосп і про Леніна, по телебаченню демонстрували Брежнєва, Хрещатиком ходили з червоними прапорами й славили партію. Це було не моє життя і я думав, що це назавжди. І ось за багато років – я знову в Україні і не вірю тому, що бачу: переді мною нова країна,
сповнена енергії і молодості. Вона долає ворогів і націлена у європейське майбутнє. Тож давайте у майбутнє іти разом. Я – Матвій Ганопольський, ведучий Прямого каналу
».

Олексій Семенов, генеральный продюсер телеканалу «Прямий»:
«Якщо би Ганапольського не було — його варто було б видумати!»

Нагадаємо, що телеканал «Прямий» вже презентував ведучу прямих єфіров Кароліну Ашіон.

Над запуском телеканалу «Прямий» працює команда на чолі з генеральним продюсером Олексієм Семеновим. До її складу входять креативний продюсер Євгенія Захарова, телепродюсер розважальних програм Ілля Ноябрьов, телеведучі Матвій Ганапольський і Євген Кисельов та інші.

12 липня команда Олексія Семенова презентувала перший проморолик нового телеканалу. З нього стало відомо, що вони готують українську модель BBC і CNN.

Проверьте так же

В кинотеатре «Оскар» состоялась гала-премьера анимационной комедии  «Монстры на каникулах 3»

В кинотеатре «Оскар» (МФК Gulliver) 11 июля состоялась гала-премьера анимационной комедии  «Монстры на каникулах 3». …