Главная / Титул / Станіслав Боклан: «Межа» заслуговує бути учасницею такого престижного кінофестивалю!

Станіслав Боклан: «Межа» заслуговує бути учасницею такого престижного кінофестивалю!

30 липня була оголошена основна конкурсна програма 52-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах, який разом із Канським та Венеціанським входить до числа кінофестивалів категорії А. 

У основній конкурсній програмі кінофестивалю буде представлена стрічка Петра Беб’яка «Межа», що є першою україно-словацькою копродукцією, створеною за підтримки Держкіно України.

Номінація української стрічки у кінофестивалі в Карлових Варах є особливою, адже востаннє український повний метр був представлений у Чехії в 2007 році.

Актори, які знялися у стрічці, прокоментували цю подію та поділилися своїми враженнями від першого успіху україно-словацького фільму.

Станіслав Боклан:

«Дуже приємно, коли картину, в якій ти знімався, відзначають на високому рівні! Це означає, що вона вдалася, і насправді заслуговує бути учасницею такого престижного кінофестивалю. Тепер у неї розпочнеться власне життя, і я хочу побажати, щоб воно було довгим і щасливим. Адже картина створювалася з найкращим настроєм, і в мене залишилися тільки найтепліші спогади від роботи зі словаками. Дуже сподіваюся, що моя мрія – попрацювати з ними ще раз – здійсниться, і ми знову зустрінемось на знімальному майданчику інших проектів

Римма Зюбіна:

«Для мeнe надзвичайно відповідально і важливо, що «Мeжа» представлена у Карлових Варах. Цe  кінофестиваль категорії А, а той факт, що фільм є україно-словацькою копродукцією, додає йому ще більшої ваги. У моєму житті останній рік здійснюються мрії самe завдяки кіно. І, звісно, цe надзвичайно приємно, що моя участь у фільмі «Мeжа» тeж стала однією зі здійснених мрій – знятись у Європі».

Олександр Піскунов:

«Вперше за 10 років український повний метр (ще й у копродукції зі словаками!) потрапив на такий престижний кінофестиваль – це дуже неочікувано та неймовірно круто! Звісно, мені дуже приємно бути частиною цього проекту. Дай Боже, щоб його гідно оцінили як глядачі, так і журі кінофестивалю, адже тема фільму дуже цікава та актуальна

Нагадаємо, що словацький режисер Петр Беб’як поклав в основу фільму реальну гостросюжетну історію, що відбулася на словацько-українському прикордонні у 2007 році, на межі вступу Словаччини до Шенгенської зони.

Проверьте так же

Украина сможет голосовать за себя на Детском Евровидении 2017!

Уже совсем скоро, 26 ноября пройдет финал Детского Евровидения 2017 в Тбилиси, где Украину представит …