Главная / Персонажи / Разом з Данилом Рув і нс ь ким на святі «Тб і л і соба»!

Разом з Данилом Рув і нс ь ким на святі «Тб і л і соба»!

Daniil Ruvinskyi_Razom_Tbilisiba 2015_ (7)Ви пам’ятаєте свої 16 років ?! Про що мріяли? Про що думали? А я от пам’ятаю — це були важкі часи. У народі кажуть, що людина сама вибирає, де їй народитись, так от народилася я в Грузії. Свої 16 років пам’ятаю чудово, часи сприйняття неосяжного світу і нелегких змін. Мої роздуми на той період схилялися всього лише до одного — треба жити !

Минуло багато років, і ось зараз озираючись , я розумію, що було важливим фактором того часу насправді! Вижила Грузія, завдяки тому, що люди трималися разом! Народ був єдиним ! Хочу зауважити, що я за збігом обставин переїхала жити чомусь саме в Україну ! Скажу чесно, я не відчуваю різниці, так як мені в Україні завжди тепло і затишно! Часто замислююся, що спільного між цими двома країнами і народами ?!

Нещодавно почула пісню «Разом» у виконанні Данила Рувінського, автором якої є він сам. Данило в свої 16 років пише текст і музику, просту і зрозумілу, мабуть відчуває схожі почуття, що я колись! Зміст один — незважаючи ні на що і ні на кого, треба жити і триматися разом! Знаковими для нинішньої сонячної Грузії були саме ці слова! Всі народи в різні часи переживали труднощі і війни — це закономірність! Але, що було запорукою перемоги держави? — Люди! Тільки люди, які вірили в свою країну, поважали свій народ і пам’ятали хто вони!

Для мене стало приємною несподіванкою, що Данило привітав Грузію зі святом « Тбілісоба » саме цією піснею ! Юнак , який пишається своїм походженням, закликає свій народ не падати духом і об’єднатися — гідний поваги і уваги!
Daniil Ruvinskyi_Razom_2015

Daniil Ruvinskyi_Razom_Tbilisiba 2015_ (5)

Daniil Ruvinskyi_Razom_Tbilisiba 2015_ (6)

Daniil Ruvinskyi_Razom_Tbilisiba 2015_ (7)

Daniil Ruvinskyi_Razom_Tbilisiba 2015_ (8)

Проверьте так же

«Бесстрашная красота» объединила Украину

В киевском ресторане «Black Market» прошла презентация социального фотопроекта «Бесстрашная красота». Проект направлен на психологическую поддержку женщин, …

Добавить комментарий