Главная / Афиша / Перше україномовне гумор-шоу “Вар’яти” у Києві

Перше україномовне гумор-шоу “Вар’яти” у Києві

23 та 24 травня Перше україномовне гумор-шоу “Вар’яти” на чолі з Сергієм Притулою відсвяткує своє 7-річчя концертами у Києві. І станом на сьогодні вже продано близько 75% квитків.

За 7 років свого існування “Вар’яти” об’їздили майже всю країну, даючи концерти навіть у маленьких містечках. В 2015 році хлопці видали 107 концертів, а минулого року – 122. В деяких містах артисти грали по два, а іноді й по три концерти за приїзд. І всюди аншлаги!

На глядачів, як завжди, чекає нова програма від “Вар’яти-шоу”. Жарти про відносини в родині, про любов зятя до тещі, про побутові речі, про стосунки між чоловіком та жінкою – про все це жартують гумористи. З самого початку існування є три принципи, які хлопці взяли собі за основу: україномовність, відсутність політики, відсутність матюків.

На “Вар’яти-шоу” приходять цілими родинами. Всі історії для своїх мініатюр артисти беруть з власного життя.  “Я не придумую для глядачів штучні жарти, на сцені я такий самий хлоп, як людина в залі. І тоді в принципі стирається межа — актор-глядач”, — говорить Сергій Притула. – “Коли глядач бачить, що перед нею на сцені стоїть людина, яка має так само сімейні клопоти, десь облажалася в стосунках чи в розмовах з чиновником, це викликає зовсім іншу реакцію. Зникає субординація. Глядач це дуже любить”. Тому це шоу по-справжньому можна назвати народним.

Вар’яти – це шість артистів на чолі з Сергієм Притулою. Протягом 2 годин вони тримають зал, не даючи ані на мить розслабитись. “В нашому арсеналі гумористичні сценки, монологи, пісні і все те, що здатне викликати у публіки здоровий сміх, який переходить в гомеричний регіт”, — говорить про шоу Сергій Притула.

Проверьте так же

Руслана: «Сделаем возобновляемую энергию – новым украинским хитом, который прозвучит на весь мир!»

 Задумывались ли вы о собственной энергетической независимости? О принудительных «космических» тарифах на энергию? О возможностях …