Последние новости
Главная / Послесловие / OT VINTА навчили голландців співати українською на всесвітньовідомому LOWANDS FESTIVAL

OT VINTА навчили голландців співати українською на всесвітньовідомому LOWANDS FESTIVAL

otvinta_den_nezalezhnosti_amsterЦього року українському гурту OT VINTA пощастило стати учасниками унікального та всесвітньовідомого фестивалю  LOWLANDS FESTIVAL. Фестиваль відбувається у Нідерландах починаючи з 1993-го. Квитки на нього розпродаються з шаленою кількістю ще за рік до початку. Адже це не просто фестиваль, а ціла молодіжна країна, де окрім музики, є відкритий кінотеатр, вуличний театр, кабаре, балет, літературна сцена. Цього року фестиваль відвідало 55 тисяч людей з різних куточків світу.  Серед них і український гурт OT VINTА, який запам’ятався публіці своїм драйвом та позитивом.

«Організатори помітили наш гурт завдяки відео «Накурила баба  журавля», яке гуляло в Інтернеті, знайшли нас та запропонували взяти участь у фесті, — розповідає Віктор Пилипчук, гітарист гурту OT VINTА. — Звісно, ми погодились та приїхали. Протягом трьох днів на дискотеках фестивалю крутили пісні «Накурила баба  журавля» та «Їхав козак», тому глядачі під час виступу підспівували нам ці пісні і не тільки».

Фестивальникам настільки сподобався український гурт, що вони сприймали «на ура» будь-яку їхню пропозицію. І пісні підспівували, і шалені танці влаштовували та навіть вивчили «Слава Україні!» та «Героям Слава!». Але найцікавіше, що під час виступу гурту в натовпі з’явились жовто-блакитні прапори, змайстровані з одягу.

Без бісу хлопців не відпустили. Організатори, як вдячність українцям за гарний виступ,  влаштували сюрприз — подарували жовто-блакитні цукерки M&M’s. Вони дізнались, що в день виступу гурту OT VINTА (23 серпня) в Україні відзначають День прапора і передали їм такий презент.

До речі, на цьому фестивалі також виступав ще один український гурт ДахаБраха. Але учасники OT VINTА на виступ колег не встигли, бо в цей день мали благодійний концерт в Амстердамі, під час якого збирали кошти для постраждалих у зоні АТО.

Проверьте так же

ПИКНИК С МАМАХОХОТАЛА

Студия «Мамахохотала» организовала летний пикник для людей. Многие уже знают, что студия «Мамахохотала» — это …

Добавить комментарий