Главная / Титул / На UA:Перший стартує новий проект «Перший на селі»

На UA:Перший стартує новий проект «Перший на селі»

Новий проект «Перший на селі», присвячений розвитку аграрного бізнесу та фермерства в Україні, стартує на телеканалі UA:Перший вже цієї неділі, 26 березня, о 15:40. Програма, створена командою ділового тижневика «Перша шпальта», виходитиме двічі на місяць.

Головне завдання проекту – розказати та показати на прикладах, що завдяки підприємництву та приватній ініціативі українське село може і повинно процвітати. Ведучі проекту «Перший на селі», Олег Гавриш та Андрій Юхименко, обіцяють вчити селян, як заробляти гроші, і надихати їх на створення власного бізнесу.

В програмі буде три обов’язкові рубрики: спеціальний репортаж з проблемного села і аналіз того, яким чином можна змінити життя його мешканців на краще; розповідь про фермера або підприємця, який досяг успіху; репортаж з сіл, які ЮНЕСКО називає нематеріальною спадщиною, про те, як вони можуть стати джерелом підвищення добробуту та створення нових бізнесів. Також у проекті будуть плаваючі рубрики, присвячені фінансовій грамотності, грантовим програмам для селян, новим нішам та аграрним технологіям, які з’являються в Україні, держрегулюванню, освіті та європейським прикладам розвитку аграрного бізнесу.

Проверьте так же

В Киеве будет «БРОДВЕЙ», не пропусти!

«Какой-то бродвей в голове, поэтому пей-е-и-е»! Эмоциональный красавчик OSADCHUK презентует свою первую большую программу — …