Главная / Послесловие / Лідер гурту «ТіК» Віктор Бронюк знову пішов до школи!

Лідер гурту «ТіК» Віктор Бронюк знову пішов до школи!

скачанные файлыЛідер «ТІК» Віктор Бронюк віддав дочку у звичайну вінницьку школу, але форму, рюкзак та інше шкільне приладдя купував за кордоном, бо співвідношення ціна-якість там кращі (скачати новину doc).

1 вересня лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк відвів 6-річну дочку Єву у перший клас. Аби бути поруч із любою донечкою у цей важливий день, заздалегідь відмінив всі концерти й зустрічі. А на святковій лінійці не приховував емоцій: з трепетом і блиском у очах спостерігав, як його маленька принцеса дає перший дзвоник для усієї школи.

— Звісно, як і в усіх інших батьків, серце калатало, переповнювали емоції та хвилювання, — зізнається Віктор Бронюк. — Дочка йде в перший клас і, дивлячись на неї, вже дорослу, до кінця не віриш, як швидко промайнули роки з часу, коли вперше тримав її на руках…

Попри те, що зірки люблять віддавати дітей у елітні приватні навчальні заклади, школу для донечки Віктор з дружиною Тетяною обрали звичайну: Єва стала першокласницею вінницької загальноосвітньої школи № 25 з поглибленим вивченням іноземних мов.

— Приватні школи ми навіть не розглядали. Бо я завжди був проти того, аби дітям створювалися суперкомфортні, рафіновані умови, адже все одно рано чи пізно дитина вийде на вулицю і побачить, що світ не досконалий, — пояснює свій вибір Віктор Бронюк. — Для мене важливо, щоб діти не були відірвані від суспільства, зростали у звичайному середовищі, вчилися самостійно знаходити своє місце в колективі і адекватно оцінювали навколишній світ. Дочка відвідувала звичайний садочок, куди зараз ходить молодший син. А школу ми обирали за порадами знайомих. Друзі з міського департаменту освіти запевнили, що знання тут непогані, та й те, що у школі є тільки початкові класи, нам дуже сподобалося.

Протягом року щосуботи Єва відвідувала «дошколярик» і вже тоді вразила першу вчительку — Ольгу Дмитрівну — своєю безпосередністю. Коли педагог, аби стимулювати ученицю вчитися швидше читати, поставила у приклад інших дітей, Єва гордо заявила: «То й що, що вони добре читають? Зате я гарно співаю!»

— Моя Єва — справжня артистка! Вона обожнює співати і вже рік паралельно з заняттями у дитячій модельній агенції займається вокалом з першою бек-вокалісткою «ТІК», а нині — сольною співачкою Оксаною Славною, — розповідає Віктор Бронюк. — У нашій школі на відмінно організована позакласна робота, діє багато цікавих гуртків, зокрема, славетний ансамбль народного танцю «Барвінок», тож, думаю, нові захоплення не забаряться. Поки ж Єва має остаточно усвідомити, що таке школа і навіщо вона взагалі потрібна.

Оскільки літо для гурту «ТІК» було багате на концерти та фестивалі, підготовкою до школи доньки в основному займалася дружина музиканта — Тетяна. Шкільну форму темно-синього кольору та все інше приладдя родина придбала заздалегідь — ще під час літнього відпочинку у Болгарії.

— Купували все за кордоном, тому що співвідношення ціна-якість там набагато краще, — розповідає Віктор Бронюк. — В Україні, на жаль, ціни на все величезні, а якість у більшості — сумнівна. А дитині хочеться купити не тільки щось гарне, зручне й комфортне, а в першу чергу — не шкідливе для здоров’я і дійсно якісне, щоб улюблена форма не розлізлася після першого прання, а рюкзак потім не став причиною сколіозу.

Рюкзаків, до речі, донька лідера «ТІК» має аж два: ортопедичний і легенький звичайний з улюбленицями всіх сучасних дівчаток — феями Вінгс, який якраз підійде для перших місяців, коли дітей обіцяли зайве не перевантажувати, обмежившись трьома уроками.

— Про планшети й електронні книги, які зараз активно увійшли в життя сучасних шкіл, поки мова не йшла. Вчителька слушно порадила всім батькам не форсувати події, адже для всього має прийти час. І я, як людина з двома педагогічними освітами, з нею повністю згодний. Сьогодні діти й так живуть у занадто шаленому інформаційному просторі, — говорить Віктор Бронюк. — Наша система освіта зараз вкотре переживає зміни, але, як на мене, не всі вони доречні. Інколи в погоні за інноваціями наші «реформатори» забувають про головне. За термінологією навчальний процес — це опосередкований процес взаємодії вчителя і учня, направлений на засвоєння системи знань, умінь і навичок. У школі головне — зберегти той діалог між учнем і вчителем, адже коли його немає, можна назавжди відбити бажання вчитися і самовдосконалюватися, що надважливі у подальшому житті.

Питання домашніх завдань, що часто стає проблемою для усієї сім’ї, родина Бронюків вирішила за допомогою групи продовженого дня, куди вже записала доньку. А з англійською, яка у школі поглиблено вивчається, батьки сподіваються, клопотів не буде, адже Єва почала вчити іноземну мову ще в садочку.

— Сьогодні вільне володіння англійською мовою — це необхідність. Дочка сама у цьому пересвідчилася, коли влітку під час відпочинку у Болгарії бачила, як завдяки своїм знанням мама могла легко порозумітися з усіма, — розповідає Віктор Бронюк. — А англійську мову зараз старанно вивчає вже й наш син Данило: у садочку він потрапив у експериментальну групу, де і заняття, і просте спілкування відбуваються англійською.

Після урочистої лінійки святкування 1 вересня родина Бронюків продовжила на дні народженні Вікторової сестри Тетяни, якій виповнилося 38 років. А за традицією, по телефону всі дружно поздоровили з Днем знань головну вчительку родини — любу матусю й бабусю Євгенію Іванівну Бронюк, яка більше 30 років пропрацювала у школі і була першою вчителькою свого зіркового сина.

 

Проверьте так же

«Бесстрашная красота» объединила Украину

В киевском ресторане «Black Market» прошла презентация социального фотопроекта «Бесстрашная красота». Проект направлен на психологическую поддержку женщин, …

Добавить комментарий