Последние новости
Главная / Музыка / «Крізь твої очі» — ПРЕМ’ЄРА нової пісні Сергія Бабкіна!

«Крізь твої очі» — ПРЕМ’ЄРА нової пісні Сергія Бабкіна!

Сергій Бабкін презентує повну версію своєї нової пісні «Крізь твої очі», з 3-хвилинним варіантом якої він виступить на Національному відборі Євробачення 2018.

Ця композиція дуже відрізняється від усього, що Сергій робив раніше. Написана в незвичній для артиста манері, вона присвячена трьом найголовнішим жінкам у житті Бабкіна та кожного чоловіка – мамі, дружині і доньці. 

 «В той день, коли створювалися слова цієї пісні, я бачив їх трьох, я гуляв на площі у Львові біля Оперного театру, ходив, переходив з одного боку в інший. Був прекрасний день, дуже сонячний і слова самі приходили в голову і складались у приспів. А потім там же я купив червоні окуляри, навіть не задумуючись, про символічне значення. Все це зібралось в один клубок подій, що пізніше і переросло в ідею з клубочком на обкладинці. Хотілося б, щоб він у нас не мав початку і кінця, щоб це був згусток матерії, світів, галактик, всесвітів у всесвіті, більйонів ДНК і сплетінь, всього живого!», — розповідає Бабкін. 

Нагадаємо, що Сергій Бабкін виступить під номером 2 з піснею «Крізь твої очі» у першому півфіналі Національного відбору на Євробачення, що відбудеться 10 лютого о 19:00 в Палац культури КПІ. 

Проверьте так же

В ТРЦ КАРАВАН ПРОЙДЕТ АВТОГРАФ-СЕССИЯ И ПРЕМЬЕРА КЛИПА ИНТЕРНАЦИОНАЛЬНОГО ПРОЕКТА TANA

25 августа в 14:00 состоится эксклюзивная автограф-сессия и премьера клипа TANA в ТРЦ Караван. У всех …