Главная / Титул / Горянський, Зюбіна, Вертинський і Кондратюк зайнялися «Контрабасом»

Горянський, Зюбіна, Вертинський і Кондратюк зайнялися «Контрабасом»

Коли Володимир Горянський починає бракон’єрити, Римма Зюбіна стає продавчинею, Олексій Вертинський йде у митники, а Ігор Кондратюк подається у священики — таке неочікуване поєднання акторського складу і ролей неодмінно обіцяє вбивчу комедію!

Що об’єднало цих  акторів? На їхньому рахунку понад 200 ролей у фільмах, 27 премій, звання народних артистів, суддівство у наймасштабніших талант-шоу країни і, звичайно, участь у «DZIDZIO Контрабас»!

Герої фільму вирішили не тягнути інтригу і виклали у мережу фото зі знімального майданчика просто у процесі зйомок.

«Знайомтеся: отець Володимир з фільму «DZIDZIO Контрабас». А сцена, в якій я знімався, відбувалася у церкві побудованій ще 1904 року», — підписав фото новоспечений священик Ігор Кондратюк у своєму інстаграмі.

«Те, про що я мріяв, окрім сцени, було зняти кіно. Але не просто кіно, а з такими професійними і популярними акторами, як у нашій команді! І мені це вдалося. Хоча на майданчику жартують, що невідомо, кому пощастило більше», — розповідає Дзідзьо (Михайло Хома).

«Я спостерігаю, як працює знімальна команда і хочу сказати, що саме завдяки їй і відбувається кіно. Усі актори, окрім гри, прекрасні люди, а це неабияк сприяє якісній роботі. Особливої перчинки фільму додає гра Олени Лавренюк. Розкривати таємниць не буду, все побачите у кіно», — ділиться своїми враженнями про зйомки продюсер проекту Павло Сушко.

«Період зйомок майже позаду, а це значить, що ми рухаємося за планом і вже 31 серпня вбивча комедія вийде на екрани кінотеатрів», — запевнив головний продюсер фільму Сергій Лавренюк.

Коротка довідка про фільм:

Назва: «DZIDZIO Контрабас»

Жанр: комедія

Генеральні продюсери: Сергій Лавренюк, Дзідзьо (Михайло Хома)

Продюсер / виконавчий продюсер: Павло Сушко

Режисер: Олег Борщевський

Оператор: Дмитро Юріков

В ролях: Дзідзьо (Михайло Хома), Олена Лавренюк, Юлік (Назарій Гук), Лямур (Орест Галицький), Павук (Сергій Либа), Ігор Кондратюк, Римма Зюбіна, Володимир Горянський, Олексій Вертинський

Хронометраж: 80 хв.

Дата релізу: 31 серпня, 2017

Синопсис:

Якщо трійця йолопів вирішила зайнятися незаконною справою, чекай кінця світу локального масштабу. Вони виросли на кордоні, тому де знайти «легкi» грошi — для них не питання. Але коли на шляху з’являється гарна дівчина, всім планам капець. Тож американські гiрки порівняно з їхніми пригодами – це легке погойдування. Але нашi герої заради мрії готові на все.

Проверьте так же

Украина сможет голосовать за себя на Детском Евровидении 2017!

Уже совсем скоро, 26 ноября пройдет финал Детского Евровидения 2017 в Тбилиси, где Украину представит …