Главная / Афиша / Добірка короткометражних фільмів-номінантів на «Оскар» виходить у прокат 8 червня

Добірка короткометражних фільмів-номінантів на «Оскар» виходить у прокат 8 червня

Колекція Oscar Shorts 2017, де зібрані найкращі короткометражні фільми року за версією Американської кіноакадемії, виходить в український прокат 8 червня.

Цього року добірка складається з п’яти європейських картин. Володарем премії «Оскар» за найкращий короткометражний фільм стала угорська драма «Всі разом» Криштофа Деака про дівчинку, яка мріє потрапити до знаменитого шкільного хору. Принцип директора вкрай демократичний: у кожного, хто любить співати, є право виступати у хорі. Але любити і вміти співати – це різні речі.

Французький психологічний трилер «Внутрішні вороги» Селіма Аззізи переносить глядача до Алжира 1996 року, де процвітає побутовий расизм і поліцейське беззаконня. Фільм було відзначено призом глядацьких симпатій на міжнародному кінофестивалі у Клермон-Феррані.

Ще одна стрічка з яскравою соціальною складовою – «Тихі ночі» Аске Банг із Данії. Актуальна тема міграційної кризи переплітається з любовною історією: нелегальний емігрант із Гани закохується у волонтерку, і схоже, що його почуття взаємні.

Найбільш зірковий акторський склад – у франко-швейцарської мелодрами «Жінка і потяг», де головну роль виконала французька актриса і секс-символ Джейн Біркін. Її героїня – самотня власниця пекарні, яка щоранку зустрічає швидкісний поїзд, що пролітає повз. Її життя змінюється з появою незвичайного друга по листуванню – кондуктора того самого потяга.

У шорт-листі премії «Оскар» представлено й володаря звання найкращого короткометражного фільму Каннського кінофестивалю – «Таймкод» Хуанхо Хіменеса з Іспанії. Романтична комедія розповідає про двох закоханих охоронців парковки, які винайшли оригінальний спосіб спостерігати одне за одним.

Колекція найкращих короткометражних стрічок року, Oscar Shorts 2017, виходить в український прокат 8 червня. Напередодні у столичному кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) відбудеться допрем’єрний показ. Спонсор показу – Stella Artois. Фільми побачать глядачі у Києві, Вінниці, Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Маріуполі, Одесі, Полтаві, Сумах та Харкові. Фільми демонструються українській озвучці.

Проверьте так же

Руслана: «Сделаем возобновляемую энергию – новым украинским хитом, который прозвучит на весь мир!»

 Задумывались ли вы о собственной энергетической независимости? О принудительных «космических» тарифах на энергию? О возможностях …