Главная / Афиша / Анастасія Приходько розправить свої КРИЛА

Анастасія Приходько розправить свої КРИЛА

В суботу, 7 жовтня 2017 року на сцені клубу Atlas (Київ, вул. Січових Стрільців, 37-41) відбудеться презентація нової концертної програми та кліпу Анастасії Приходько – КРИЛА.
 
Анастасія Приходько – українська співачка, Заслужена артистка України, Народний волонтер та громадський діяч.
 
Вона – символ справжньої, вільної, сильної, сучасної української музики з жіночим обличчям. Її називають Музою українських захисників, Новою Українською Амазонкою, сучасною Жанною д’Арк.
 
Анастасія має доволі рідкісний для естради голос – контральто, діапазон – три октави.
 
В 2007 році, після перемоги у суперпопулярному російському телепроекті «Фабрика звезд-7», молода співачка підписала контракт із продюсером Костянтином Меладзе. Невдовзі виконала дуетом із Валерієм Меладзе хітову композицію «Безответно».
 
Приходько активно гастролювала в США, Канаді, Іспанії, Ізраїлі, Швейцарії, Германії, Грузії, Чечні, Казахстані, Росії, Біларусі, Латвії, Литві, Эстонії. Збирала повні зали та Палаци Спорту на сольних концертах.  Грала у популярних телевізійних мюзіклах. Не сходила з телеекранів та обкладинок журналів. Отримувала безліч нагород.
 
А коли у 2009 році її обрали представляти Росію на Міжнародному конкурсі «Євробачення», вона наполягла на тому, щоб виконати на всю Європу пісню «Мамо»не тільки російською, але й українською мовою.
 
У 2013 році Анастасія Приходько однією з перших артистів вийшла на Сцену Майдану, щоб підтримати борців за Свободу України. І однією з перших поїхала з концертними турами «Підтримаємо своїх» і «Герої не вмирають» в зону АТО. 
 
Тур «Герої не вмирають» мав продовження у США, Іспанії, Італії. Під час концертів закордоном Анастасія Приходько зібрала понад $50.000, які передала на допомогу воїнам АТО, дітям-біженцям та родинам, які втратили житло під час бойових дій на Донбасі.
 
Зараз Анастасія Приходько почала новий — Український етап свого творчого життя.

Проверьте так же

В премьерном кинотеатре «Оскар» состоялся допремьерный показ детективного триллера «Девушка, которая застряла в паутине»

В мире современных технологий очень ценны те люди, которые умеют взламывать различные системы. Это может …