Главная / Афиша / 6 березня 2016 року о 19:00 музичний україно-американський проект запрошує на вечорниці-діалог до Музею Івана Гончара

6 березня 2016 року о 19:00 музичний україно-американський проект запрошує на вечорниці-діалог до Музею Івана Гончара

unnamed (1)Пост-фолк, замішаний на блюґрасі, кантрі та кельтській музиці в сучасних аранжуваннях у виконанні гурту Laura Cortese & The Dance Cards та традиційна музика Західного Поділля, Наддніпрянщини, Волині, Полісся у виконанні столичного гурту «Занедбанці».

Laura Cortese & The Dance Cards — троє дівчат зі скрипками, віолончеллю та яскравим вокалом, — прекрасний зразок американської музичної життєрадісності. Всі троє — Лора, Маріель і Валері — отримали освіту в Музичному коледжі Берклі, в якому протягом вже 70 років культивуються сучасні неакадемічні музичні напрямки, а також вивчається традиція та опановується вміння створювати власні музичні стилі, які подекуди складно класифікувати, та тим цікавіше слухати.

unnamed

Занедбанці — молодий фольклорний гурт, ініціативні та креативні студенти та випускники спеціальності «Музична фольклористика» КНУ ім.Тараса Шевченка. Грають автентичну інструментальну музику, намагаються органічно продовжити «занедбану» традицію у контексті сьогодення.

Організатори:

Посольство США в Україні

НЦНК «Музей Івана Гончара»

Живий звук. Вільний вхід.

Проверьте так же

Интернациональный проект TANA презентовал украиноязычную песню

Трек “ZEMLYA” уже запомнился многим слушателям своим необычным звучанием На днях на официальных страницах в …