Главная / Афиша / 6 березня 2016 року о 19:00 музичний україно-американський проект запрошує на вечорниці-діалог до Музею Івана Гончара

6 березня 2016 року о 19:00 музичний україно-американський проект запрошує на вечорниці-діалог до Музею Івана Гончара

unnamed (1)Пост-фолк, замішаний на блюґрасі, кантрі та кельтській музиці в сучасних аранжуваннях у виконанні гурту Laura Cortese & The Dance Cards та традиційна музика Західного Поділля, Наддніпрянщини, Волині, Полісся у виконанні столичного гурту «Занедбанці».

Laura Cortese & The Dance Cards — троє дівчат зі скрипками, віолончеллю та яскравим вокалом, — прекрасний зразок американської музичної життєрадісності. Всі троє — Лора, Маріель і Валері — отримали освіту в Музичному коледжі Берклі, в якому протягом вже 70 років культивуються сучасні неакадемічні музичні напрямки, а також вивчається традиція та опановується вміння створювати власні музичні стилі, які подекуди складно класифікувати, та тим цікавіше слухати.

unnamed

Занедбанці — молодий фольклорний гурт, ініціативні та креативні студенти та випускники спеціальності «Музична фольклористика» КНУ ім.Тараса Шевченка. Грають автентичну інструментальну музику, намагаються органічно продовжити «занедбану» традицію у контексті сьогодення.

Організатори:

Посольство США в Україні

НЦНК «Музей Івана Гончара»

Живий звук. Вільний вхід.

Проверьте так же

В Киеве будет «БРОДВЕЙ», не пропусти!

«Какой-то бродвей в голове, поэтому пей-е-и-е»! Эмоциональный красавчик OSADCHUK презентует свою первую большую программу — …