Главная / Персонажи / 10 серпня розпочинаються зйомки 2 сезону “Вар’яти-шоу”

10 серпня розпочинаються зйомки 2 сезону “Вар’яти-шоу”

Менше доби залишається до старту зйомок 2 сезону “Вар’яти-шоу”. З 10 до 13 серпня і з 17 до 21 серпня у павільйоні Film.ua зніматимуть нові випуски шоу, прем’єра якого запланована на осінь 2017 року на Новому каналі.

Цього разу на зйомках будуть присутні саме фани артистів, а не статисти, як це було минулого року на зйомках першого сезону шоу. То ж зйомки перетворяться на такі собі концерти “Вар’яти-шоу”, з однією різницею – вони проходитимуть не в звичних палацах та будинках культури та концертних майданчиках, а в павільйоні Film.ua. У глядачів є унікальна можливість не тільки наживо побачити знімальний процес, а й першими побачити нові мініатюри. За словами артистів, новий сезон буде ще більш цікавим та захоплюючим.  

Всі свої історії артисти беруть з власного життя. Вони не жартують про політику – тільки на побутові теми, зрозумілі кожному з нас. Саме завдяки цьому “Вар’яти” здобули народну любов.

Кожного дня зніматимемуть новий випуск шоу. Всього буде відзнято 9 випусків. Режисером, як і минулого року, виступатиме Олег Бондарчук.

Проверьте так же

Brandon Howard презентует новый сингл «Nite and Day» (Премьера!)

Просто всмотритесь в лицо Brandon Howard и вслушайтесь в его голос. Сын легендарных родителей презентует …