Главная / Афиша / 03 травня в Євроклубі відбудеться вечірка Open for U! за участю гурту «Сальто Назад»

03 травня в Євроклубі відбудеться вечірка Open for U! за участю гурту «Сальто Назад»

У середу, 03 травня у Євроклубі в КВК "Парковий" відбудеться українська вечірка Open for U!

Ви були в гостях у Львові з його неймовірним колоритом, чи може у тьоті Моті в Одесі? Сьогодні ввечері ми розкажемо вам про міста України, які вам просто необхідно побачити на власні очі! Дізнавшись про традиції України, ви не зможете в них не закохатися! Майстерня "Треті Півні" познайомить вас із багатствами різних регіонів країни, котрі вдалося зберегти.

Спеціальний гість вечіркі Ukranian Night — гурт "Сальто Назад" — фіналіст національного відбору Євробачення в Україні.

На afterparty танцюємо під музику від драйвової DJ Nadin, однієї з найяскравіших представниць українського клубного життя — DJ Tommy Lee, та серця київської клубної тусовки — DJ Alexey Kostylev. Ведучий — MC Sergey Velichansky. Буде дуже hot! Місце прорведення: КВК "Парковий", Паркова дорога, 16А. Починаємо о 20:00. Квитки на подію можна придбати на офіційному сайті Євроклубу.

А якщо в вас вже є плани на 5 травня – відміняйте їх!

Головними зірками цього вечора у EUROCLUB стануть володарки срібла на Євробаченні-2007 – Вєрка Сердючка разом зі своєю "мамою"!

На Ukraine OGAE party гостей вечора також розважатимуть фіналіст національного відбору на Євробачення-2017 MELOVIN, представник Молдови на Євробаченні-2015 Едуард Романюта, півфіналіст українського відбору Євробачення-2016 Владислав Курасов, представниця від України на Євробаченні-2010 співачка Alyosha та заслужений артист України Андрій Князь. Подробиці вечіркі тут Не втрачайте шанс приєднатися до найшаленішого сезону вечірок у Євроклубі!  

Проверьте так же

Руслана Лижичко закликала Президента підписати закон про збереження пралісів!

Руслана Лижичко двічі перепливла Озеро Молодості в Буковелі,  щоб привернути увагу громадськості та Президента України …